Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za zainteresowanie Campusem Polska Przyszłości. Jest to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Rafała Trzaskowskiego, które wyzwoli pokłady ogromnej społecznej energii wśród młodych Polek i Polaków. Zależy nam na dobrej i profesjonalnej relacji z mediami. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące warunków i zapotrzebowania technicznego niezbędnego do efektywnego relacjonowania wydarzeń Campusu Polska Przyszłości, a także do całości działań Zespołu Prasowego i Centrum Prasowego. 


Co oferujemy?

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy nowoczesne i świetnie wyposażone Centrum Prasowe – Campus Polska, na które składa się m.in. sala wspólna, sale przeznaczone do wywiadów, duże ekrany telewizyjne oraz Internet światłowodowy. Dodatkowo zapewniamy Państwu dostęp do bufetu (kawa, napoje, przekąski), a także dla każdego chętnego bezpłatny obiad.


Termin składania wniosków o akredytacje: 20 sierpnia 2021 do północy.

We wniosku prosimy o podanie następujących danych: redakcja, imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, typ akredytacji (dziennikarska, foto etc.) oraz numer legitymacji prasowej.

W nawiązaniu do Zasad Współpracy z Mediami prosimy również o potwierdzenie posiadania certyfikatu covidowego (osoba zaszczepiona lub ozdrowieniec).

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami współpracy z mediami.

Pobierz dokument: Zasady Współpracy z Mediami 
 

Adres Centrum Prasowego Campusu Polska Przyszłości:
Centrum Ekspozycyjne Stara Kotłownia w Olsztynie
Ul. Profesora Romana Prawocheńskiego 9
10-720 Olsztyn

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.